Skip to main content

ТЕСТИ

ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО НМТ-1


До вашої уваги підбірка з 22 тестів, які ми склали в форматі НМТ.

Кожен з них ( крім перших двох) складається з:

  • 14 тестових питань,
  • 4 завдання на відповідність,
  • 2 задач з короткою відповіддю.

За допомогою наших тестів Ви зможете систематизувати свої знання, повторити усі питання за програмою підготовки до ЗНО з математики.

Ми створили не просто набір тестів, а цілу систему. Вона працює, як тренажер. Тести 1.1, 2.1, 3.1 ... мають відеорозбір, переглянувши його Ви зможете розібратися не тільки з помилками, а й не зробити їх під час наступного тестування. Тести 1.2, 2.2, 3.2... , які складено в зворотньому напрямку, перевірять наскільки Ви зрозуміли свої помилки і запам'ятали важливу інформацію.

Два останні тести особливі. Ми їх зробили в подарунок. Вони відрізняються від попередніх. Один з них містить тільки задачі з геометрії, а другий - з алгебри.

При проходженні онлайн-тестів є обмеження за часом . Перші 8 тестів - 30хв, усі інші - 40хв. Це дає можливість готуватися до іспиту в умовах, які наближені до реальних. Після проходження тесту, натиснувши кнопку ОГЛЯД, є можливість переглянути свої помилки і побачити правильну відповідь на відповідне питання. Можна проходити тести повторно необмежену кількість разів. Знак питання на полі курсу допоможе обрати потрібний тест.

Для бажаючих є можливість отримати електронну версію наших тестів.

Нагадуємо, що тести є узагальнюючими. Тематичні тести, які ретельно і глибинно перевірять кожну тему, в нас зібрано окремо: ОНЛАЙН-ТЕСТИ 7-11 КЛАСІВ

Якщо рівень знань учня низький , дуже рекомендуємо пройти наш курс підготовки до ЗНО та НМТ: КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ або зосередитися на вивченні окремих питань за допомогою наших курсів алгебри та геометрії 7-11кл.

Завжди відповідаємо на усі питання, оскільки дуже зацікавленні в найкращому результаті наших учнів.

88грн

*файл захищено паролем. Пароль це Ваша E-mail адреса, яку Ви вказали при реєстрації на нашому сайті.

187грн

*файл захищено паролем. Пароль це Ваша E-mail адреса, яку Ви вказали при реєстрації на нашому сайті.


Як завантажити

Файл можливо завантажити декількома способами за посиланням яке є в:

  • E-mail листі про повідомлення про оплату;
  • Деталях замовлення;
  • Пункт меню: КАБІНЕТ - ЗАВАНТАЖЕННЯ

При відкритті файлу буде запит ввести пароль. Пароль це Ваша E-mail адреса яку Ви вказали при реєстраціїї на нашому сайті. Також пароль вказано в імені файлу. Наприклад файл має ім'я: Tests_NMT( password- test@gmail.com).pdf пароль на відкриття буде: test@gmail.com