Skip to main content
Увійти


Що таке Тематики?

Це віртуальні бали, які нараховуються за покупку відео уроків та за активну участь на нашому сайті.
Тематики можна використовувати для отримання знижки при наступних покупках відео уроків на нашому сайті.

10 Тематиків = 1 грн.

Як нараховуються Тематики?

  • Купуючи відео уроки: 1тематик = 1грн.

Зверніть увагу! Тематики нараховуються після оплати замовлення. При використанні Тематиків для оплати замовлення, Тематики також будуть нараховані на суму, яку ви доплачуєте грошима.

Як перевірити, скільки у мене Тематиків?

Авторизуйтесь на сайті та виберіть в «Кабінеті» «Мої тематики». Тут ви можете перевірити загальну кількість своїх Тематиків та історію їх отримання та використання.

Як скористатися Тематиками?

Якщо на вашому рахунку є Тематики, то при оплаті Вам буде дан вибір їх використати. При цьому Тематиками можна оплатити до 40% вартості замовляємих матералів на які не діють знижки, купони. Вартість замовлення буде зменшена на відповідну суму. Тематики не можна використати частково. Система автомачно зніме з рахунку максимально можливу кількість Тематиків. Невикористані Тематики залишаються на вашому рахунку.

Зверніть увагу! Ми залишаємо за собою право в односторонньому порядку змінювати умови бонусної програми, повідомивши вас про це шляхом публікації таких змін на Сайті. Всі зміни вступають в силу з моменту їх публікації. Використання сайту після публікації змін означає, що ви ознайомлені і приймаєте умови оновленої бонусної програми.