3НО

Супер ефективний курс
ЗНО Математика. Коротко про головне

Цикл з 35 відео-уроків, які містять основні питання з програми підготовки до ЗНО, створені для того, щоб протягом короткого часу систематизувати знання з математики. Без води, з практичним наповненням завданнями ЗНО попередніх років, з великою кількістю онлайн тестів. Його ефективність підтверджена результатами учнів. Ми дуже багато вклали в наповнення цього курсу. Впевнені, що він допоможе і Вам.

Детальніше...

ЗНО. Математика. Коротко про головне

Дізнатися більше та купити
Купити на 12 місяців

ЗНО. Математика. Коротко про головне

Багато учнів вважають, що для того, щоб скласти ЗНО з математики достатньо розв'язувати варіанти попередніх років або просто переглянути їх розбір. Цього замало.

Потрібна система

Я, репетитор з великим досвідом, пропоную пройти Вам шляхом, яким веду своїх учнів всі роки існування ЗНО. Кожен має свій рівень досягнень в математиці. Моя ціль допомогти розкласти по поличкам, а в деяких випадках їх побудувати та наповнити змістом.

Для кого мій курс

  1. Для учня, який самостійно готується до ЗНО, має середній рівень досягнень і хоче все швидко повторити. Тоді йому вистачить перегляду відео з повторенням теорії за блок-схемами та розв'язування тематичних тестів.
  2. Для учня, який має низький рівень досягнень і має за мету набрати пороговий бал або зробити неймовірне зусилля, піднятися на достатній рівень. При цьому готовий працювати системно з додатковим відео матеріалом + теорія та тести.

Кому не допоможе мій курс

Ледарям та тим, що не вміють рахувати це не потрібно! Тим учням, що хочуть навчитися розв'язувати задачі з параметрами також не зможу зараз допомогти. Цей курс в процесі підготовки.

Ми пропонуємо два варіанти проходження курсу:

  1. Узагальнюючий відео-урок з теми+задачі для самостійної роботи + рекомендовані онлайн тести.
  2. Все, що вказано вище + придбання тем, рекомендованих для детального вивчення кожного питання.

Після проходження повного курсу запросимо на онлайн консультацію за Вашими питаннями. Час якої буде визначено після встановлення терміну проведення ЗНО.

Дізнатися більше та купити
Купити на 12 місяців

Коментарі (0)

Ще немає коментарів, опублікованих тут

Залиште свій коментар

  1. Опублікувати коментар як гість. Sign up or login to your account.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location