Угода користувача

Сервіс МАТЕМАТИЧКА надає послуги на підставі даної Угоди користувача. Це означає, що для укладення договору Вам не потрібно його підписувати – достатньо лише висловити свою згоду з умовами Угоди, поставивши відповідну позначку під час реєстрації.

Терміни та визначення
Згідно з цілями даної угоди нижчезазначені терміни використовуються в таких значеннях:

Угода — даний документ, опублікований на цій сторінці сайту;
Сайт — Веб сервер який знаходиться за адресою: www.matematichka.com.ua;
Замовник — особа, яка підтвердила дану угоду і є споживачем послуг, що надаються за укладеним Договором;
Власник - Буцикіна Наталя Миколаївна;
Договір — договір між Замовником та Виконавцем про надання інформаційних послуг, який укладається шляхом підтвердження даної Угоди;
Обліковий запис Замовника — сукупність персональних даних користувача, а також файлів на сервері Виконавця, безпосередньо пов'язаних із забезпеченням доступу Замовника до послуг Виконавця.

 1. Умови договору

  Встановлення позначки під час реєстрації означає згоду з усіма пунктами даного Договору. Переконайтеся, що Ви володієте всіма правами та повноваженнями для прийняття даного Договору і готові дотримуватися всіх положень та умов.

 2. Термін

  Цей договір діє з моменту створення облікового запису Замовника і до моменту його видалення.

 3. Умови повернення коштів

  Замовник погоджується з тим, що обліковий запис створюється відразу після прийняття даного Договору. Перед оплатою послуг Замовник має можливість безкоштовно протестувати роботу сервісу. Невитрачені кошти не можуть бути повернені на рахунок Замовника після того, як надавана послуга почала свою дію.

 4. Права та обов'язки Виконавця

  Виконавець прагне забезпечити максимально стабільний рівень доступності та продуктивності послуг, але не буде нести відповідальність за невиконання або затримку виконання зобов'язань у зв'язку з обставинами, незалежними від нього (форс-мажор).

  Це включає в себе, але не обмежується ними, такі обставини: військові дії, пожежі, повені, страйки, DDoS-атаки, відсутність або затримка послуг третіми особами чи потужності використовуваного обладнання.

  Виконавець не буде нести відповідальність за будь-які помилки, пошкодження чи інші непередбачені ситуації в результаті використання надаваних послуг.

  На підставі власного рішення, у зв'язку з незаконним використанням матеріалів, послуга може бути призупинена або припинена з повідомленням та без повернення невикористаних коштів.

  В разі якщо обліковий запис не був активован в термін 30 днів після реєстрації він може бути видаленим.

 5. Права та обов'язки Замовника

  Замовник зобов'язується не використовувати послугу в будь-яких незаконних цілях.

  Замовник зобов'язується не зловживати послугами, у тому числі спільним доступом до облікового запису з іншими користувачами, які будуть потім використовувати його у власних цілях.

  Замовник є єдиним авторизованим користувачем облікового запису і зобов'язується підтримувати актуальну і вірну інформацію в своєму профайлі.

 6. Політика авторських прав

  Матеріал розміщенний на Сайті є інтелектуальною власністью Власника. В разі використання матеріалів необхідна попередня згода з його Власником.

  У випадку порушення Замовником даного пункту, Виконавець має право застосувати заходи згідно з пунктом 4 даного Договору.

 7. Ціни та умови оплати

  Після прийняття цього Договору Замовник погоджується з тим, що Виконавець стягує плату за надані послуги згідно з тарифами встановленими на сайті МАТЕМАТИЧКА. Тарифи включають в себе плату за послуги і все, що пов'язано з використанням послуг Замовником.

  Виконавець обслуговує клієнтів тільки на умовах передоплати і залишає за собою право відмовити будь-якому клієнту, вказавши причину відмови.

  Замовник несе відповідальність за всі витрати, понесені Виконавцем у зв'язку з незаконною діяльністю Замовника, включаючи судові витрати і гонорари адвокатам.

  Замовлення може бути видалене тільки за умови попередження. Попередження про видалення виконується через обліковий запис Замовника, а також дублюється на електронну пошту.

  Замовник самостійно підтримує працездатність своєї електронної пошти на використовуваному ним поштовому ресурсі та своєчасно, не рідше ніж один раз на три доби, ознайомлюється з отриманими повідомленнями.

 8. Обмеження використання

  Замовник має можливість переглядати тільки одне відео одночасно під своїм обліковим записом. В разі спроби перегляду ще одного відео, попереднє буде блоковане.

  Відео можливо переглядати тільки на веб сторінці. В іншому випадку обліковий запис буде заблоковано без повернення коштів.

  При спробі Замовника скопіювати відео будь-яким чином, обліковий запис буде заблоковано без повернення коштів.

  При перегляді через веб браузер Opera, в його налаштуванях потрібно відключити режим "Opera Turbo".

  При перегляді відео-уроків потрібно вимкнути VPN.

  На мобільних пристроях в веб браузерах потрібно вимикати будь-які "прискорювачи" та "економія трафіку".

  Веб браузер "Mi Browser" не підтримує перегляд наших відео-уроків. Рекомендуємо користуватися "Chrome".

  Використання матеріалів сайту в комерційних цілях заборонено. 
 9. Конфіденційність

  Уся інформація, представлена Виконавцю Замовником, призначена виключно для використання на сервісі відео-уроків www.matematichka.com.ua ; залишиться конфіденційною і не буде надана третім особам без дозволу Замовника або без надання санкцій суду.

 10. Обмеження відповідальності

  Виконавець не буде нести відповідальність за будь-які збитки, включаючи втрачену вигоду або втрату даних.

  Відповідальність Виконавця стосовно Замовника обмежена лише вартістю (сумою у грошовому вираженні) наданих Замовнику послуг.

 11. Підтримка

  Виконавець надає технічну підтримку Замовнику через електронну пошту, обліковий запис, а також онлайн-чат. Відповідь на запит Замовника може бути вислана Виконавцем у робочі дні протягом 12 годин, а у вихідні - протягом 24 годин з моменту оформлення заявки на технічну підтримку.

 12. Оповіщення

  Усі повідомлення та питання повинні бути направлені за адресою E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з докладним описом проблем, у т. ч. технічних, які виникли.

 13. Відмова

  Виконавець не гарантує 100% вирішення всіх питань на користь Замовника, але докладе всіх необхідних зусиль та дій для вирішення виниклої ситуації чи проблеми, яка виникла, в найкоротші терміни.

 14. Спори

  У разі виникнення спірних питань, які потребують залучення державних органів, Замовник погоджується з тим, що спірне питання буде урегульовано згідно з чинним законодавством України.

 15. Uptime або робота без збоїв

  З метою постійного поліпшення якості надаваних послуг Виконавець може самостійно змінювати чи модифікувати послуги в будь-який час без попереднього повідомлення.